Projekt 4DataCenter realizowany jest przez firmę Quicktel Sp. z o.o.

LUDZIE
 

Kadra

Inżynierowie, technicy, specjaliści z zakresu telekomunikacji, transmisji, zasilania, klimatyzacji oraz światłowodów tworzą niezwykły zespół 4DataCenter, który czuwa nad bezpczeństwem Państwa urządzeń przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

 

100% POLSKIEGO KAPITAŁU

100% polski kapitał

Połącz się z nami – nasze lokalizacje są w Polsce, a my jesteśmy polską firmą, której kapitał w 100% należy do polskich osób fizycznych. Jesteśmy w pełni niezależni kapitałowo i właścicielsko od innych podmiotów dzięki czemu możemy świadomie realizować plan zrównoważonego rozwoju.

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Bezpieczeństwo

Systemy monitoringu, kontroli dostępu, zasilania gwarantowanego, systemy klimatyzacji, detekcji i gaszenia pożarów – Twoje urządzenia w pomieszczeniach 4DataCenter mają zapewnione bezpieczne warunki środowiskowe do optymalnej pracy.

 

DOŚWIADCZENIE

 

Doświadczenie

Pierwszy obiekt 4DataCenter oddaliśmy w 2011 roku. Od tego czasu przekazujemy nasze doświadczenie i dzielimy się wiedzą z rosnącą liczbą naszych klientów. W 2017 roku było ich już tak wielu, że oddaliśmy do użytku drugi obiekt. Obecnie w planach jest realizacja trzeciego obiektu 4DataCenter. Dołącz do nas, korzystaj z naszego doświadczenia i rośnij tak szybko jak my.

 

ELASTYCZNOŚĆ

 

Elastyczność

Potrzebujesz przestrzeni i wielu szaf ? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z kolokacją i 1U jest Twoim wyborem. W kolokacji 4DataCenter to możliwe. Jesteśmy dla Ciebie i dajemy Ci dostęp do naszych zasobów. Niezależnie od tego, czy pracujesz sam, czy zlecasz zadania - zapewniamy Ci pełny, fizyczny dostęp do 4DataCenter o dowolnej porze. Jeśli nie chcesz do nas przyjeżdżać – wszelkie prace wykonają dla Ciebie nasze „zdalne ręce”.

 

TECHNOLOGIA

 

Technologia

Jeden z największych węzłów światłowodowych i węzłów wymiany operatorskiej w Polsce. Dołącz do grona Klientów 4DataCenter. Dajemy Ci możliwość wprowadzenia własnego kabla lub realizacji połączeń do węzłów wymiany operatorskiej obecnych na terenie kolokacji. Na terenie kolokacji 4DataCenter możesz swobodnie świadczyć własne usługi.

 

NEUTRALNOŚĆ

 

Neutralność

Korzystaj ze swobody wyboru. Świadcz własne usługi w oparciu  o 4DataCenter. U nas to Ty podejmujesz decyzje, które pomagamy Ci zrealizować. Oferujemy dostęp dla każdego operatora i klienta. Nie świadczymy usług konkurencyjnych wobec Twoich, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości w świadczeniu własnych usług.

 

PEWNOŚĆ

 

Pewność

Wspieramy realizowane przez Ciebie projekty. Na każdym etapie ich prowadzenia, od fazy koncepcyjnej do finalnej realizacji możesz liczyć na pomoc 4DataCenter. Skorzystaj z wygody jaką oferuje centrum i ciesz się zapewnioną ciągłością działania, oszczędnością kosztów i pewnością pracy centrum.

 

LOKALIZACJA

 

Lokalizacja

Pomieszczenia kolokacji 4DataCenter usytuowane są w kompleksie budynków Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Mury o grubości min. 70cm zapewniają skuteczne odcięcie się od wpływu warunków otoczenia. Jest to jeden z najwyższych punktów Katowic, co zapewnia bezpieczeństwo hydrologiczne pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4 oraz łatwy dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych Katowic - węzła Murckowska oraz węzła DTŚ/Bocheńskiego.